SKUTECZNE ZNIECZULENIE

Koniec z bólem

Image
SKUTECZNE ZNIECZULENIE

SKUTECZNE ZNIECZULENIE

Od dziś koniec z nieprzyjemnym bólem podczas zabiegu!

W naszej poradni stosujemy kilka sposobów skutecznego i bezbolesnego znieczulenia. Urządzenie i lek znieczulający dobierane są w zależności od potrzeby.

SleeperOne 5

Elektroniczny długopis firmy Dental Hi Tec dający większą skuteczność i komfort przy wykonywaniu wszystkich znieczuleń. Dzięki SleeperOne 5 możesz wykonywać wszelkie techniki znieczuleń. większości wypadków SleeperOne umożliwia wykonywanie znieczuleń osteocentral u dzieci. Koniec z bólem, odrętwieniem i poczuciem zmęczenia!

Quicksleeper S4

Zaawansowany komputerowy system bezbolesnego znieczulania. Umożliwia natychmiastowe i skuteczne znieczulenie bez efektów ubocznych. System znieczuleń sterowany jest mikroprocesowo.

Citoject

Urządzenie do bezbolesnego znieczulania pojedynczych zębów. Zastosowanie Citoject:

  • znieczulenia śródwięzadłowe
  • znieczulenia pojedynczych zębów
  • diagnostyka stanów zapalnych miazgi
  • pacjenci z chorobami układu krążenia
  • skazy krwotoczne
  • w leczeniu dzieci i osób niepełnosprawnych
  • jako znieczulenie uzupełniające przy niepełnym znieczuleniu przewodowym

Dzięki Citoject uzyskujemy natychmiastowe znieczulenie (ok. 30 sekund), eliminujemy bolesne wkłucie oraz długotrwały brak czucia na języku pacjenta.

Injex

Urządzenie do bezigłowego podawania znieczulenia. W przeciwieństwie do strzykawki z igłą Injex pozwala na prawie bezbolesne podanie środka znieczulającego. Innowacyjny mechanizm sprężynowy generuje ciśnienie wtłaczające lek do najgłębszych warstw tkanek, dzięki czemu w przeciwieństwie do tradycyjnych strzykawek, przez skórę lub śluzówkę nie przechodzi igła, naruszająca warstwy komórkowe, ale sam strumień leku. Dodatkowo należy wspomnieć, że samo wprowadzanie leku nie powoduje uszkodzeń naczyń krwionośnych, włókien nerwowych czy tkanki kostnej, przez które przenika podawany specyfik. 

Telefoniczna Rejestracja

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę
w naszej poradni.
Zobacz szczegóły

Poznaj nasz Personel

Poznaj naszych specjalistów
oraz asystentów.
Nasz zespół