fbpx

Lek. Stom. MICHAŁ POSTURZYŃSKI Kierownik Specjalistycznej Poradni Stomatologicznej

MICHAŁ POSTURZYŃSKI

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog, lekarz stomatolog
Kierownik Specjalistycznej Poradni Stomatologicznej


Jestem lekarzem stomatologiem z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie, specjalistą chirurgii stomatologicznej. Przez dziesięć lat pracowałem w szpitalu w Poradni Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Doświadczenie zdobyte w szpitalu wykorzystuję obecnie w prowadzeniu własnej Poradni, gdzie zajmuję się głównie implantologią, chirurgią oraz protetyką stomatologiczną. Moja droga zawodowa była wspierana przez udział w prestiżowych programach podyplomowych, w tym w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapell Hill w USA, gdzie zdobyłem szeroką wiedzę z zakresu implantoprotetyki i protetyki.

W mojej praktyce kładę nacisk na planowanie, koordynację oraz kompleksowe prowadzenie leczenia stomatologicznego, protetycznego i implantologicznego, często we współpracy z innymi specjalistami pracującymi w Poradni. Jestem pasjonatem stomatologii cyfrowej, wykorzystując diagnostykę 3D, skanowanie, cyfrowe planowanie leczenia, druk 3D oraz frezowanie, aby zapewnić pacjentom najwyższej jakości opiekę.

Moja Poradnia jest wyposażona w najnowsze technologie, co umożliwia mi świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu mogę zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, łącząc przyjazne podejście z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Opinie o Lekarzu

Michał Posturzyński – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

przeczytaj porady naszego LEKARZA

error: Content is protected !!