fbpx

MANUELA KOŁODZIEJ

MANUELA KOŁODZIEJ

Higienistka stomatologiczna


Mgr Manuela Kołodziej to doświadczona specjalistka w dziedzinie stomatologii, posiadająca bogate kwalifikacje jako dyplomowana higienistka oraz asystentka. Z sukcesem praktykuje w tej branży już od 14 lat, zdobywając zaufanie Pacjentów dzięki profesjonalizmowi i trosce o zdrowie ich jamy ustnej.

Jednak jej zaangażowanie nie ogranicza się tylko do praktyki klinicznej. Mgr Kołodziej pełni również rolę wykładowcy w szkole dla asystentek i higienistek stomatologicznych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi profesjonalistkami w dziedzinie stomatologii. Posiada również uprawnienia Edukatora w programie szkoleniowym dla higienistek stomatologicznych, co podkreśla jej zaangażowanie w edukację i rozwój zawodowy.

Jej kompetencje są także doceniane podczas egzaminów zawodowych, państwowych, gdzie pełni rolę asystenta technicznego. Jej udział w licznych kursach, konferencjach krajowych i zagranicznych świadczy o ciągłym doskonaleniu się i śledzeniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii.

Poza obszarem zawodowym mgr Manuela Kołodziej to osoba o wszechstronnych zainteresowaniach. Ceni turystykę, fascynuje się literaturą i historią, a także posługuje się językiem włoskim.

error: Content is protected !!