Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
jest czynna - zarówno w Jastrzębiu-Zdroju i Goleszowie.

Wizyty odbywają się planowo z zachowaniem wzmożonego reżimu sanitarnego.
Personel jest po szczepieniach przeciwko Covid-19.

Poradnia została dostosowana do pracy w czasie epidemii oraz wprowadzono procedury zabezpieczające pacjentów i personel.
Ze Szwajcarii sprowadziliśmy oczyszczacze powietrza IQAir stosowane na salach operacyjnych.
Gabinety wyposażyliśmy dodatkowo o przepływowe lampy UV i wentylację podciśnieniową.


Poradnia wyposażona w tomografię, RTG panoramiczny i punktowy. Czytaj więcej...

Pacjenci zakażeni COVID19, przebywający na kwarantannie, z objawami grypopodobnymi lub/i temperaturą powyżej 37,3 nie będą przyjmowani - więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Pacjenci, po pomiarze temperatury, proszeni są o wypełnienie ankiety wywiadu epidemicznego.
Personel wyposażony jest w kombinezony, obuwie ochronne, maski z filtrami DAR lub maski FFP3 i dodatkowo maski z filtrem Hepa H13 oraz przyłbice. Fartuchy barierowe zmieniane są dla każdego pacjenta.
Image

Wizyty odbywają się naprzemiennie w trzech gabinetach lub z zachowaniem przerwy na dezynfekcję powierzchni, sprzętu i powietrza. Wszystkie narzędzia, końcówki stomatologiczne, ssaki, ślinociągi, pojedyncze wiertła są sterylnie zapakowane dla każdego pacjenta!

Wizyty odbywają się wyłącznie prywatnie. Aktualnie nie doliczamy dodatkowych opłat. Ze względu na znaczący wzrost cen materiałów stomatologicznych, materiałów jednorazowych oraz zwiększonego nakładu pracy związanego z przygotowaniem gabinetów rezygnujemy z udzielania rabatów bądź gratisiowych znieczuleń, RTG czy kontroli itp.

 

Ze względu na to, że dla każdego umówionego pacjenta rezerwowany jest czas personelu i gabinet,  pobierana jest opłata 100 zł w przypadku niezgłoszenia się na wizytę.

 

Zadzwoń i umów wizytę

Jastrzębie-Zdrój:
32 307 57 85

Goleszów: 
33 852 77 02

Stomatologia Jastrzębie, protetyka, implanty, Posturzynski.pl